ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Impregnacja dachu cabrio

Zabezpieczenie dachu w kabriolecie

Materiałowy dach cabrio jest szczególnie ważnym elementem, o który należy regularnie dbać. Dzięki temu przedłużymy jego żywotność oraz ułatwimy mycie i osuszanie.

W naszym studio oferujemy zabezpieczenie materiałowych dachów cabrio specjalnym impregnatem firmy G Techniq I2. Zapewnia nam ochronę od 6-18 miesięcy. Chroni dach przed szybkim przemakaniem tworząc hydrofobową powłokę zabezpieczając każde włókno materiału dzięki zastosowaniu nanotechnologii. Dodatkowo impregnat wzbogacony został o formułę antybakteryjną Bio Coat stosowaną do utrzymania sterylności w obiektach medycznych. Zapobiega ona powstawaniu grzybów i pleśni, a zabezpieczona powierzchnia staje się wolna od bakterii w 99%. Zaimpregnowany materiał na dłużej pozostaje czysty, a rozwój drobnoustrojów jest ograniczony na dłuższy czas.

Poza materiałowymi dachami cabrio, jesteśmy również w stanie zabezpieczyć każdy rodzaj tkaniny wewnątrz auta.

 

Jak przebiega impregnacja dachu cabrio?
Dokładnie oklejamy i osłaniamy szyby oraz wszystkie elementy karoserii auta. Następnie odkurzamy i czyścimy materiał używając przeznaczonych do tego środków. Bardzo ważne jest dokładne wysuszenie materiału przed impregnacją, więc trzeba się liczyć, że auto będzie musiało pozostać u nas na cały dzień. Kiedy materiał jest już w stu procentach suchy, przystępujemy do impregnacji dachu naszego cabrio. Zabezpieczony materiał potrzebuje 2-3 godzin na odparowanie, a pełną efektywność osiąga po 24 h. Należy pamiętać, żeby przez ten okres nie narażać materiału na czynniki zewnętrzne jak deszcz czy błoto.

Czas trwania usługi 24 h.

zabezpieczenie dachu cabrio

Zobacz nasze realizacje

Mercedes-Benz SL63 AMG
Mercedes-Benz SL63 AMG
Bentley Continental GT
Bentley Continental GT
Mini Paceman
Mini Paceman
Giulia
Giulia