ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Mycie detailingowe

Na czym polega detailingowe mycie ręczne?

Usługę tą kierujemy do osób, które chcą czegoś więcej dla swojego auta niż szybkie mycie na myjniach automatycznych,  bezdotykowych czy też zwykłych myjniach ręcznych. W bezpieczny dla lakieru sposób myjemy cały samochód usuwając brud  z miejsc trudno dostępnych i zwykle pomijanych. Warto wykonać taki zabieg, jeżeli auto nie było myte przez dłuższy czas. Mycie ręczne pojazdów z powłokami czy też woskami pozwala na przywrócenie ich właściwości.

Przedstawimy wam teraz krok po kroku jak wygląda u nas mycie detailingowe.

  • Zaczynamy od aplikacji piany aktywnej w celu poluzowania brudu i zmycia jego wierzchniej warstwy.
  • Następnie dokładnie spłukujemy auto.
  • Felgi w pierwszym etapie podlegają deironizacji. Później myjemy je płynem do felg na zewnątrz oraz w środku. Dokładnie czyścimy również opony i nadkola.
  • Kolejny krok to mycie ręczne przy użyciu bezpiecznej dla lakieru wełnianej rękawicy i dwóch wiader z separatorami wypełnionych szamponem oraz czystą wodą do płukania. Trudno dostępne miejsca doczyszczamy za pomocą delikatnego pędzelka lub mniejszej wełnianej gąbki.
  • Po umyciu auta zabieramy się za mycie wnęk klapy bagażnika oraz drzwi. Dokładnie czyścimy wlew paliwa i inne trudno dostępne elementy karoserii na koniec spłukując je wodą
  • Po umyciu ponownie płuczemy samochód i przechodzimy do bezpiecznego osuszania lakieru oraz wnęk.

Po osuszeniu pojazdu w naszym standardzie myjemy szyby oraz lusterka. Na zakończenie lakier zwykle zabezpieczamy quick detailerem w celu pozbycia się zacieków po wodzie i nadaniu lepszego połysku.

Czas trwania usługi to od 45 min – 1 h.

mycie ręczne

Zobacz nasze realizacje

Mercedes-Benz SL63 AMG
Mercedes-Benz SL63 AMG
Bentley Continental GT
Bentley Continental GT
Mini Paceman
Mini Paceman
Giulia
Giulia