ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Renowacja lamp (polerowanie)

Co powoduje, że lampy w naszym aucie z czasem stają się matowe?

Reflektory naszych samochodów narażone  są na wiele szkodliwych czynników w czasie codziennego użytkowania. Najwięcej szkód wyrządzają owady, kamienie i piasek wylatujące z jadących przed nami pojazdów oraz zarysowania powstałe przy myciu brudnymi szczotkami. W rezultacie wszystkie poprzednie czynniki prowadzą do uszkodzeń i zmatowień naszych reflektorów. Tak zniszczone lampy mogą być przeszkodą dla pomyślnego przejścia przeglądu auta oraz skutkują ograniczoną widocznością podczas jazdy nocą.

Jak możemy odzyskać dawny wygląd naszych reflektorów?

Tutaj z pomocą Państwu przychodzimy my. Zamiast wydawać spore sumy pieniędzy na nowe lampy, możemy je wypolerować i cieszyć się ich przejrzystością jeszcze przez lata.

Usługę wykonujemy bez konieczności demontowania lamp. Zabezpieczamy taśmą sąsiednie elementy auta i dobieramy agresywność metody do stanu reflektorów. Sam proces renowacji lamp składa się z wielu etapów. Prawie zawsze przy zniszczonych lampach zaczynamy od matowienia lamp papierem ściernym o różnych gradacjach. Następnie powierzchnię polerujemy maszyną, żeby wyprowadzić powstałe po papierze drobne rysy. Używamy do tego past i padów polerskich o różnej gradacji nadając reflektorom ładnego połysku i odzyskując ich przezroczystość.

Na koniec lampy zabezpieczamy powłoką ceramiczną o kilkuletniej trwałości. Tworzy ona nową niewidzialną warstwę ochronną, która zabezpieczy nasze reflektory przed szkodliwymi czynnikami.

renowacja lamp

Zobacz nasze realizacje

Mercedes-Benz SL63 AMG
Mercedes-Benz SL63 AMG
Bentley Continental GT
Bentley Continental GT
Mini Paceman
Mini Paceman
Giulia
Giulia