ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Topową powłoką ceramiczną w naszym studio jest DELIXIRUM. Powłoka DELIXIRUM GOLD jest w stanie zabezpieczyć lakier naszego samochodu na okres do 5 lat. Powłokę ceramiczną DELIXIRUM stworzono po wielu latach nieustannych testów i prób, żeby dostarczyć nam produkt najwyższej jakości. Dzięki temu powłoka DELIXIRUM GOLD gwarantuje nam wytrzymałość, połysk i hydrofobowość na najwyższym poziomie. Nie tylko szybko zdobywa uznanie wśród detailerów za swoje właściwości i bezproblemową aplikację ale również pośród klientów.

Drugą powłoką ceramiczną, którą oferujemy w Wasylkowski Auto Detailing jest Aqua Coatings. Powłoka ta została stworzona przez polskich detailerów z wieloletnim doświadczeniem w branży i setkami położonych powłok na koncie. Zyskuje ona coraz większe grono zwolenników i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród detailerów jak i użytkowników. Powłokę ceramiczną Aqua Coatings dostępną mamy w wersji 2 i 3 letniej.

Dlaczego warto wybrać powłokę ceramiczną?

  • Ceramika DELIXIRUM GOLD w przeciwieństwie do wosków jest odporna na działanie nawet silnych środków chemicznych. W rezultacie jej usunięcie jest możliwe tylko przez polerowanie lakieru. Powłoka tworzy na lakierze, niewidzialną, śliską, hydrofobową powierzchnię odpychającą wodę i brud.
  • Powłoka wydobywa niesamowitą głębię koloru i lustrzany połysk
  • Warstwa ceramiczna na lakierze przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnej konserwacji utrzymuje się od 3 do 5 lat. W tańszym wariancie ochroni nasz samochód do 24 miesięcy.
  • Podczas deszczu większość zanieczyszczeń zostaje zmyta przez krople bardzo szybko spływające z lakieru auta.
  • Powłoka chroni lakier naszego pojazdu przed wżerami powstałymi z ptasich odchodów i owadów oraz ułatwia ich zmycie. Jakkolwiek należy pamiętać, że zaniedbanie i pozostawienie ich na dłużej może ją naruszyć.
  • Chroni lakier przed korozją, solą drogową oraz promieniowaniem UV powodującym utlenianie się niektórych lakierów.