ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Pierwszą powłoką ceramiczną w naszym studio jest DELIXIRUM. Powłokę ceramiczną DELIXIRUM stworzono po wielu latach nieustannych testów i prób, żeby dostarczyć nam produkt najwyższej jakości. Dzięki temu powłoka DELIXIRUM gwarantuje nam wytrzymałość, połysk i hydrofobowość na najwyższym poziomie. Nie tylko szybko zdobywa uznanie wśród detailerów za swoje właściwości i bezproblemową aplikację ale również pośród klientów. Oferujemy dwa warianty powłok ceramicznych tego producenta:

 • Pierwszy to powłoka DELIXIRUM GOLD, która jest w stanie zabezpieczyć lakier naszego samochodu na okres do 5 lat.
 • Drugi to DELIXIRUM SILVER dla mniej wymagających klientów o trwałości do roku czasu.

Drugą powłoką ceramiczną, którą oferujemy w Wasylkowski Auto Detailing jest Aqua Coatings. Powłoka ta została stworzona przez polskich detailerów z wieloletnim doświadczeniem w branży i setkami położonych powłok na koncie. Zyskuje ona coraz większe grono zwolenników i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród jej aplikatorów jak również użytkowników. Powłokę ceramiczną Aqua Coatings dostępną mamy w 3 wariantach:

 • Aqua Coating ONE powłoka o trwałości do roku czasu, świetna jako alternatywa dla syntetycznych wosków.
 • Aqua Coating 9H już znacznie twardsza i odporniejsza, zabezpieczy lakier na okres od 2-3 lat.
 • Aqua Coating 9H Pro dostępna tylko u akredytowanych aplikatorów. Topowa powłoka ceramiczna o dużej twardości i odporności na agresywną chemię i ciężkie warunki pogodowe, nadaje mega połysk oraz zabezpiecza lakier na okres od 3 do 4 lat.
Niesamowity połysk to efekt zabezpieczenia powłoką oraz korekty laieru.

Dlaczego warto wybrać powłokę ceramiczną?

 • Powłoka ceramiczna w przeciwieństwie do wosków jest odporna na działanie nawet silnych środków chemicznych. W rezultacie jej usunięcie jest możliwe tylko przez polerowanie lakieru. Powłoka tworzy na lakierze, niewidzialną, śliską, hydrofobową powierzchnię odpychającą wodę i brud.
 • Powłoka wydobywa niesamowitą głębię koloru i lustrzany połysk
 • Warstwa ceramiczna na lakierze przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnej konserwacji utrzymuje się od roku do 5 lat. Trwałość zależy od rodzaju powłoki którą wybierzemy oraz regularnego jej serwisowania.
 • Podczas deszczu większość zanieczyszczeń zostaje zmyta przez krople bardzo szybko spływające z lakieru auta.
 • Powłoka chroni lakier naszego pojazdu przed wżerami powstałymi z ptasich odchodów i owadów oraz ułatwia ich zmycie. Jakkolwiek należy pamiętać, że zaniedbanie i pozostawienie ich na dłużej może ją naruszyć.
 • Chroni lakier przed korozją, solą drogową oraz promieniowaniem UV powodującym utlenianie się niektórych lakierów.