ul. Juliana Tuwima 16 Wrocław 53-329
+48 669 889 061

Pranie tapicerki

W codziennym pośpiechu nie zawsze mamy czas, żeby zadbać o wnętrze naszego auta. Często wozimy dzieci, psa, kota, które potrafią zrobić niezły bałagan. Doprowadzenia auta do porządku wymaga sporego wysiłku, a nam brakuje czasu, sił i profesjonalnego sprzętu,  żeby się z tym uporać. Dlatego też coraz więcej osób korzysta z usług naszego studia w zakresie prania tapicerki i detailingu wnętrza.

Podstawowa usługa obejmuje pranie foteli oraz tylnej kanapy wraz z zagłówkami. Pranie tapicerki w pełnej opcji natomiast wykonujemy kompleksowo czyli pierzemy podsufitkę, boczki drzwi, następnie fotele i kanapę, podłogę auta wraz z bagażnikiem, dywaniki oraz inne elementy materiałowe. Zaczynamy naszą pracę od dokładnego odkurzenia wnętrza i wszystkich zakamarków. Następnie zapieramy tapicerkę przy pomocy pre spraya odpowiednio dobranego do zabrudzeń w aucie. Środek ten rozpuszcza brud ułatwiając jego usunięcie za pomocą mikrofibry. Pozostały głęboko w materiale brud wypłukiwany i odciągany zostaje odkurzaczem ekstrakcyjnym wraz z towarzyszącymi mu nieprzyjemnymi zapachami . Wyjątkiem jest podsufitka, którą pierzemy bez użycia maszyn i dużej ilości środków piorących, żeby uniknąć jej późniejszego odklejenia.

Czasami pranie tapicerki i wyczyszczenie wnętrza nie wystarcza, żeby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z auta. Szczególnie często spotykamy się z tym w starszych i mocno zaniedbanych autach. W takim przypadku niezbędne może być ozonowanie wnętrza i klimatyzacji.

Czas potrzebny nam na jej wykonanie to 1-2 dni wraz z suszeniem samochodu podczas niesprzyjającej pogody.

pranie tapicerki

Zobacz nasze realizacje

Mercedes-Benz SL63 AMG
Mercedes-Benz SL63 AMG
Bentley Continental GT
Bentley Continental GT
Mini Paceman
Mini Paceman
Giulia
Giulia